Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
11/2010 MST_W - optimalizace výkonu modulu Evidence majetku

MST_W – optimalizace zpracování dat v modulu Evidence majetku z hlediska maximálního urychlení časové odezvy jednotlivých funkcí modulu vůči obsluze mobilních terminálů

Optimalizační úprava stávající funkcionality typového řešení:

Vývojové oddělení společnosti FASK provádí průběžné optimalizace jednotlivých modulů všech typových řešení. S narůstajícími objemy zpracovávaných dat v modulech pracujících na číselníkovém základě (Prodej) nebo s rozsáhlými předlohami (Evidence majetku) je třeba optimalizovat výkon tak, aby se neprodlužovaly doby odezvy/ukončení jednotlivých operací. Naopak jednou z priorit vývoje je implementovat přicházející moderní technologie zpracování dat do jednotlivých modulů.

V tomto měsíci jsme se především zaměřili, mimo jiné, na vyhledávání položky po zadání jejího identifikačního čísla, podle názvu položky nebo zadání čárového kódu. Tyto operace trvají v řádech desetin sekund. Na základě požadavku zákazníků bylo upraveno řazení seznamu nasnímaných položek (časově sestupně) tak, aby se časově poslední nasnímané položky zobrazovaly na začátku seznamu a obsluha tak o nich měla lepší přehled a v případě omylu je mohla hned editovat (smazat, opětovně sejmout a vložit např. správné množství).

Praktický přínos:

Z výše uvedených skutečností plyne, že i přes zvyšující se objemy dat (počty položek, lokací apod.) se firma FASK úspěšně snaží pravidelně optimalizovat své aplikace tak, aby jejich praktická obsluha byla nadále časově efektivní a přinášela tak zákazníkům přidanou užitnou hodnotu.

Více podrobností k modulu Evidence majetku naleznete např. v části partnerských řešení “MST s IS BYZNYS – Evidence majetku“ zde.
zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]