Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
08/2019 POHODA - řízení výdeje z "Konzoly vedoucího skladu"
V rámci vazby na informační systém POHODA firmy STORMWARE s.r.o. jsme rozšířili možnosti řízení výdeje pomocí mobilních terminálů. Uplatní se především u organizací, kde je třeba řídit výdej z centrálního místa. Současně nová varianta umožňuje rozhodovat o tom, které položky a v jakém množství se z objednávky mají vydat. Na tento podsystém dále navazují nástroje pro řízení priority výdeje.
Shrnutí možných variant:
Původní: V IS POHODA vytiskne obchodník objednávky přijaté k vychystání na tiskárnu ve skladě. V hlavičce objednávky je její číslo ve formě čárového kódu. Skladník se přihlásí na terminálu do modulu "Výdej" a z objednávky načte čárový kód. Podle nastavení je následně možné slučovat další objednávky do jednoho výdeje načítáním dalších ČK ("Slučování").
Nová možnost: V rámci "Konzoly vedoucího skladu" je k dispozici nová funkcionalita řídící slučování objednávek na úrovni dat připravených pro načtení terminálem. Operátor v "Konzole vedoucího skladu" rozhoduje, které objednávky se mají vychystat současně. Funkce mu také umožňuje modifikovat množství na položce nebo zrušit některé položky objednávky k vychystání. Jako podklad pro skladníka je vytištěn formulář "Příkaz k vychystání". Z něj si skladník načte čárový kód a do terminálu je načtena dopředu připravená předloha.zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]