Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
06/2010 Přidána možnost výběru štítků do MST pro MST_HO (Helios Orange)

MST_W - pro IS Helios Orange - přidána možnost výběru šablony pro tisk etiket v modulu Příjem. Tato funkcionalita umožňuje obsluze mobilního terminálu (čtečky) v konfigurační části aplikace nastavit libovolnou, předem připravenou tiskovou šablonu pro tisk etiket.

Rozšíření stávající funkcionality typového řešení:

Aplikace MST_W, určená pro práci s mobilními terminály (čtečkami) umožňuje, kromě celé řady jiných funkcionalit, také potisk etiket/štítků/nekonečných pásů čárovými kódy a dalšími, dle individuálních potřeb a požadavků zákazníků doplňkovými hodnotami (převážně textovými, ale je možno na etikety tisknout i loga firem apod.)

Příkaz k provedení tisku jedné nebo více etiket je potom možné vyvolat buďto při prohlížení seznamu předlohy přijímaných položek nebo přímo v rámci příjimacího procesu, kdy se zadává/potvrzuje množství přijímaného zboží/výrobků nebo kdy se zadávají seriová/výrobní čísla.

Tiskové šablony jsou předem připravené a odladěné textové soubory, obsahující řídící kódy pro tiskárnu čárových kódů. Šablony jsou uloženy v jedné z pracovních složek tiskového serveru MST_W_Print_Server. Vlastní návrh obsahu a test funkčnosti šablon dle individuálních požadavků zákazníka provádí dle předchozí domluvy v rámci realizace celého řešení společnost Fask.

Praktický přínos:

Možnost volby a nastavení šablon různého obsahu umožnuje flexibilně ovlivnit výslednou podobu tištěných etiket. Rozhodnutí které šablony pro kterou funkcinalitu je ponechána na rozhodnutí zákazníka (dle jeho potřeb a požadavků). Jak plyne z ilustrativních ukázek oken aplikace (viz níže), obsluha čtečky si může zvolit, na jakou konkrétní tiskárnu, jakou šablonou bude z aplikace MST_W tisknout. To znamená, že lze např. tisknout na dva různé rozměry etiket na dvou odlišných tiskárnách bez nutnosti jejich složitého přenastavování a přiřazování.

Více podrobností naleznete v detailnějším popisu funkce modulů “MST s IS HO“ zde.
zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]