Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
10/2015 Rekapitulační produktový Infonews

FASK, spol. s r.o. je specializovanou firmou, zabívající se FASK, spol. s r.o. je specializovanou firmou, zabývající se automatizovaným sběrem dat. Nabízená typová i zákaznická řešení zvyšují produktivitu práce (eliminací chybovosti, vyšší rychlostí a přesností operací, spolehlivostí technického vybavení atd.)


Od založení společnosti FASK (r. 1996) až do současnosti nalezla naše řešení široké uplatnění v řadě oborů. Jako příklad můžeme uvést např. Logistiku, Transport, Distribuční centra, Zdravotnictví, Velko i Maloobchod, Strojírenský průmysl, Zahradnictví, Potravinářství, Elektrotechnický průmysl a mnoho dalších.

Z hlediska technologického je dle požadavků a podmínek zákazníků prakticky používána jak technologie off-line, tak i hybridní a v neposlední řadě i on-line technologie zpracování a přenosu dat. Výhodou řešení je jejich  nezávislost na platformě (OS Windows/Android…) i konkrétních typech hardwarových zařízení (ruční i stacionární snímače 1D/2D/RFID/DPM kódů, mobilní terminály, tablety, dotykové monitory, průmyslová PC, I/O moduly apod.)

Další významnou výhodou našich řešení je způsob integrace do stávajících, zákazníky používaných informačních systémů (formou pluginů apod.) Jako dodavatelé, obchodní a vývojoví partneři v ČR nejpoužívanějších IS (ABRA - ABRA Software a.s, VARIO - ICTsystem, a.s, WinKlasik - APLEX spol. s r.o., HELIOS - Asseco Solutions, a.s., Soft-4-Sale - MTJ Service, s.r.o., Byznys - J.K.R. spol. s r.o. a další) jsme naše řešení zaimplementovali do jimi dodávaných informačních systémů a zákazníci tak ušetřili investice do nového/jiného IS. Pouze investovali do nástavby/rozšíření IS.

Jak již bylo zmíněno, součástí řešení je i HW vybavení. Samostatně nebo častěji jako součást celého řešení dodáváme spolehlivá, odolná a výkonná zařízení renomovaných výrobců. V případě potřeby použití  zákazníkem specifikovaných konkrétních zařízení jsme po jejich vlastním otestování a doporučení použití schopni do nich náš SW zaimplementovat. Kromě zařízení a komponent pro snímání identifikačních kódů dodáváme i tiskárny čárových/2D kódů a spotřební materiál do nich. Spotřebním materiálem jsou myšleny etikety/štítky pro potisk čárovými (1D) nebo i 2D identifikačními kódy. Nabízíme materiál samolepícím papírem počínaje a odolnými “plastovými“ etiketami konče. Rozměry typové nebo dle specifických potřeb zákazníka (včetně např. paletových lístků dle normy GS1).

Samozřejmostí je i zajištění záručních i pozáručních oprav cestou autorizovaných servisních středisek renomovaných výrobců (Zebra/Motorola, Unitech, Datalogic, Datamax apod.)
V případě potřeby pokrytí skladových/výrobních prostor apod. WiFi signálem navrhujeme a instalujeme dle specifických podmínek řízené i neřízení WiFi sítě.

------------------------------------------------------------------------
Dále Vám představujeme naše aktuální portfolio typových i zákaznických řešení:
 
MST – Skladové hospodářství

  • Modul Příjem s předlohou/dle objednávek
  • Modul Výdej s předlohou/dle objednávek
  • Modul Volné pohyby dle zvolených položek číselníků a typů dokladů …
  • Modul Přímý Prodej (z vozu)
  • Modul Inventura, typ I. a II

MST – Modul Evidence majetku

MST – Servisní modul
 
MST – Úkolování

MST Production – odvádění výroby (včetně konzoly mistra…)

------------------------------------------------------------------------


Následuje tradiční přehled rozšíření funkcionality MST v měsíci říjnu:

MST_W
Prijem
- pridana moznost vyhledat nezrealizovanou prijemku podle cisla objednavky (zadani textu)
- uprava formatu datumu, ktery se posila na tisk (klic: DATUMPRIJMU, hodnota: DateTime.Now.ToString("d.M.yyyy"))
- uprava formatu mnozstvi, ktere se posila na tisk (klic: QTYSHPPDMJ2, hodnota: pi.QTYSHPPDMJ.ToString("0.0"))
- pokud je v konfiguraci aplikace povolena Obednavka Detail, tak se pri tisku pokazde dotahuji informace o objednavce a polozce ze serveru
- prijemka se jiz neotevre v pripade, ze v konfiguraci je vypnuta funukce "otevrit davku ihned po stazeni" a je zapnuta funkce "Generovat nenalezenou prijemku"
- do tisku se odesila aktualni datum na terminalu ("DATUMPRIJMU", DateTime.Now.ToShortDateString())
- online procedura DetailItem a Detail se pri tisku vola pokazde, pokud je zapnuta
- pri stahovani davky se pridava davka do seznamu hlavicek
- pri zadavani mnozstvi se (muze) zobrazovat sarze
- prirazena klavesova zkratka '9' pro otevreni seznamu nezrealizovanych prijemek
- po zalokovani probiha kontrola, zdali jsou vsechny polozky zalokovany a prijemka dokoncena. Pokud ano, zobrazi se dotaz na odeslani davky a je mozne ji rovnou odeslat.
- u online kontroly lokace byl pridan dalsi navratovy stav (2), ktery zobrazi zpravu, kterou vraci procedura

Prodej (volny pohy dle ciselniku a typu dokladu)
- rozsireni ciselniku typu dokladu (czmst092) o parametr cfg_mnozstvi_ze_zbozi. Pokud je zapnuty, je preskoceno zobrazeni dialogu pro zadani mnozstvi a rovnou se nastavi mnozstvi z dane polozky (pripadne z online dotazu doporucenych palet)
- pokud neni nalezen carovy kod/sarze v ciselniku zbozi a jsou zapnute doporucene palety a vyhledavani podle sarzi, posila se online funkci pro doporucene palety aktualne vybrany sklad
- pridan index pro Serltnum do ciselniku zbozi + reindexace po stazeni ciselniku
- uprava hlasek pri nenalezeni caroveho kodu (zdali nebyl nalezen i v sarzich nebo online funkce pro doporucene palety nevratila zadny zaznam)
- online overeni zdrojove lokace probiha ihned po zadani lokace
- pri zadavani mnozstvi se (muze) zobrazuje sarze
- pokud jsou zapnuty online doporucene palety a vyhledavani podle sarzi, tak aplikace pri nenalezeni caroveho kodu se pokusi online dotazat na doporucene palety. Pokud se vrati nejaky zaznam, tak se pouzije
- pridani testovani na null hodnoty pri zadavani lokace
- u vypisu zbozi se zobrazuje sarze (serltnum)
- u online kontroly lokace byl pridan dalsi navratovy stav (2), ktery zobrazi zpravu, kterou vraci procedura
- online funkci, ktera vraci seznam doporucenych palet se posila sarze (serltnum) vybraneho zbozi


MST_W_Server
Prijem
- implementace online funkce PrijemkaDetail pro S4SSql provider
- zpracovani prijmu a after process procedura je ve spolecne transakci (pokud se nevola asynchronne)
- do online funkce overeni lokace pridan dalsi navratovy parametr (Message) a novy stav (2), ktery slouzi k zobrazeni chybove hlasky, ktera se nastavi primo v procedure

Prodej (volny pohy dle ciselniku a typu dokladu)
- pridan index pro Serltnum do ciselniku zbozi
- do online overeni lokace se posila parametr pro rozliseni zdrojove a cilove lokace ('S' - overovani zdrojove lokace, 'D' - overovani cilove lokace)
- rozsireni ciselniku typu dokladu (czmst092) o parametr cfg_mnozstvi_ze_zbozi + uprava datasetu. Pokud je zapnuty, je preskoceno zobrazeni dialogu pro zadani mnozstvi a rovnou se nastavi mnozstvi z dane polozky (pripadne z online dotazu doporucenych palet)
- procedure, ktera vraci seznam doporucenych palet se posila sarze vybraneho zbozi (serltnum)
- do online funkce overeni lokace pridan dalsi navratovy parametr (Message) a novy stav (2), ktery slouzi k zobrazeni chybove hlasky, ktera se nastavi primo v procedure

Servis
- pridana moznost impersonifikace uctu pri ukladani fotek kvuli ulozeni fotek na sitovy disk (klice: 'ImagesUserName', 'ImagesUserPassword', 'ImagesDomainName')
 
zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]