Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
01/2016 Rozšíření automatizace skladových procesů o využití RFID

Technologie RFID je identifikace zboží/materiálu, která byla implementována do modulů podpory skladových procesů (Příjem/Výdej atd.)

Jedinečnou identifikační informaci, která je v tagu zaznamenána, je možné vložit automaticky při výrobě tagu, případně později pomocí RFID writeru změnit nebo upravit.

         - Je možné využít oba typy RFID pasivních tagů - tj. HF i UHF   tagy, dle potřebné vzdálenosti pro spolehlivou identifikaci.

         - K identifikaci lze použít jak stacionárních, tak i mobilních RFID snímačů. Výrobci mobilních čteček 1D/2D kódů integrují snímací RFID engin do jednoho univerzálního zařízení (které tak umožňuje současně snímat položky značené standardními čárovými kódy a RFID tagy).

Praktický přínos

Hlavní výhodou RFID kódů je možnost hromadného snímání tagů. Tím se ušetří čas obsluhy při identifikaci a následných operací - jako např. vyhodnocení takto získaných dat vůči předloze položek (např. příjem/výdej) nebo číselníku sortimentu (např. prodej). Rozhodovací proces se přenáší ve větší míře z lidského faktoru na výpočetní techniku.      

Druhou hlavní výhodou je identifikace RFID značeného zboží/materiálu bez nutnosti vizuální viditelnosti RFID tagů. Je tedy možné tag vložit "dovnitř" obalu (např. krabice) nebo jej všit do textilního zboží.

V souvislosti s druhou hlavní výhodou mohou být tagy výrazně odolnější než "obvyklé" papírové štítky, takže takto označené zboží nebo materiál lze opakovaně prát, chemicky čistit apod.
zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]