Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
02/2020 SB Komplet WIN - implentace autonomního lokačního mechanismu MST
Byla provedena implentace autonomního lokačního mechanismu MST nad informačním systémem SB Komplet WINod firmy H&M DataSoft spol. s r.o. .
Co to znamená v praxi?
Uživatelé SB Komplet, kteří provozují rozsáhlejší sklady se dostávají do potíží s přehledností umístění zboží ve skladech. Pomocí mobilních terminálů a systému MST_lokace lze systém SB Komplet rozšířit bez nutnosti úprav informačního systému. Funkce pro navigaci skladníků v lokacích na sebe přebírá MST_lokace a přímo komunikuje s SB Komplet. Jde o rozšíření stávající funkcionality o WMS systém.
Co systém přináší?
“Polohování“ (poloha=lokace) umožňuje efektivně využít skladovací prostory a současně navigovat obsluhu do míst uložení zboží (materiálu) při výdeji/vychystání/expedici. Eliminuje se tak podmínka detailní znalosti konkrétní polohy skladových položek ze strany obsluhy. Označení lokace napovídá skladovou polohu (ulička, regál, pravá/levá část regálu apod.)
Evidence vazeb skladů, položek a lokací je vedena “mimo“ informační systém, ale současně je kdykoliv on-line dostupná pomocí Konzoly vedoucího skladu systému MST.
Systém podporuje uživatelské definování více kategorií lokací - kromě "běžných". Konkrétně např. příjmové, výchozí, doporučené, rezervované, pozdržené do propuštění atd.
Příjem: možnost příjmu zboží hromadně na "příjmovou lokaci" s následným přelokováním jednotlivých položek na konkrétní skladové pozice (zaskladnění). Současně možnost "přepnutí" aplikace ve čtečce do režimu Příjmu s přímým zalokováním
Výdej: systém přednabízí lokaci, na kterých se nachází zvolené zboží. Případně možnost nastavení přednabízených lokací dle specifických požadavků zákazníka (např. expirace apod.)
Praktický přínos využití lokačního podsystému:
Zvýšení produktivity práce. Umožňuje na výdeji uplatnit i skladníky, kteří neznají sortiment s jeho umístění (například brigádníky).
Další navazující modul: "Řízení a optimalizace tras vychystání"zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]