Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
08/2014 Servisní modul

Vývoj FASK zařadil do typového řešení MST nový samostatný modul/funkcionalitu – “Servisní modul“. Je určen pro zákazníky, kteří poskytují různé servisní služby, ale možné využití je mnohem širší. Jako např. pro evidenci zápůjček strojů, zařízení, nářadí apod. K položkám je možno dle potřeby zadávat různé doplňkové hodnoty (stav motohin, najetých km atd. atd.)  

 

Servisní modul funguje na principu výběru položek z definovaných číselníků – sejmutím identifikačního kódu (čárového, DPM příp. RFID – dle použitého HW vybavení mobilních zařízení a zákazníkem používané identifikace).

 

Velice efektivní a současně možno říci i efektní – je funkcionalita umožňující pořizovat k vybraným položkám fotodokumentaci. A to vše jedním HW zařízení – mobilní čtečkou. Získání celkového i detailního pohledu (dle posouzení obsluhy) např. poškozeného vozidla nebo vrtací soupravy se automaticky ukládá a následně odesílá do definovaného úložiště. Nemůže tak dojít k záměně v případě pozdější manipulace s digitálními fotoaparáty, paměťovými kartami apod.

 

V nejbližším období bude funkcionality Servisního modulu dále rozšiřována dle požadavků a potřeb konkrétních zákazníků.

 

Praktický přínos:

Praktický přínos tohoto modulu plyne již z možnosti využití všech výhod automatizované identifikace – tj. jednoznačnost/přesnost a rychlost identifikace. Takto ušetřený čas je možno věnovat odborné servisní činnosti. Z jiného úhlu pohledu neklade tento způsob práce nároky na zaškolení obsluhy.

 
zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]