Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Novinkydesign   
design
03/2016 Tiskový server, on-line tisky z mobilních zařízení

Tisky z mobilních zařízení přináší přesnost a efektivnosti!

On-line tisky využijete přímo v expedičních prostorech skladu. Příkladem je balící list s detailem, které položky, každý balík dodávky obsahuje. Tisk je proveden bez použití PC.

Obsluha na dotaz aplikace potvrdí nabídnuté množství například evidenčních štítků, expedičních listů a počet výtisků.

On-line vytisknuté výstupní materiály může aplikovat na zboží jiná osoba než ta, která zadala tisk (na palety, polotovary apod.). Obsluha nemusí detailně znát nastavení a označení jednotlivých tiskáren, dokonce ani jejich umístění.

Na základě požadavků a potřeb zákazníků byly rozšířeny možnosti tiskového serveru (MST_W_Print_Server). A to jak z pohledu nastavení parametrů tisku v jednotlivých modulech (Příjem/Výdej/Prodej atd.), tak i z pohledu technických parametrů tiskáren.

Nová verze aplikace je přizpůsobivější k velikosti výstupních formátů a to od nejmenších štítků s čárovými/identifikačními kódy přes větší paletové lístky, až po soupisy expedovaného zboží formátu A4.

Ke každé tiskárně, lze přesně konfiguračně nastavit, zda má tisknout tiskárna na prodeji, výdeji, příjmu apod. A to jak síťové tiskárny – termotransferové, laserové, RFID apod., tak i mobilní tiskárny např. direct thermal tiskárny účtenek, vstupenek, parkovacích lístků apod.

Jedním kliknutím lze upravit nastavení některého z parametrů. Navíc je možné každé mobilní zařízení (čtečku/tablet) nastavit individuálně nebo hromadně nakonfigurovat všechny zařízení stejně.

Stávající zákazníci, využívající řešení MST, mohou získat novou verzi aplikace provedením aktualizace/upgrade stávající verze.
zpět na historii


design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]