Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

Mobilní terminálydesign   
design

V mnoha podnicích, skladech, obchodech musíte v průběhu své pracovní činnosti přecházet na různá místa, do jiných hal, kanceláří a podobně. Nemůžete být tedy vázaní na jedno pracovní místo, potřebujete flexibilitu, potřebujete mobilní zařízení pro práci nejen s čárovým kódem.

Samostatnou kategorií je pak např. mobilní sběr dat.

Nabízíme celou řadu terminálů pro ruční použití, pro průmyslový provoz i víceúčelová zařízení pro nejrůznější obory. Tyto terminály jsou:
  • robustní
  • voděodolné
  • prachuodolné
  • mají pádové zkoušky
  • off-line = dávkové řešení: terminál se vždy v případě potřeby připojí k osobnímu počítači
  • on-line = komfortnější a efektivnější řešení: terminál je trvale připojen do informačního systému pomocí rádiové sítě, která pokrývá skladové prostory, případně vnější manipulační plochy

Naše firma dodává převážně mobilní terminály značky Motorola/Symbol.

Jeden ze základních modelů mobilních terminálů značky Motorola/Symbol je MC2180. Tento terminál je technologicky postavený mezi již známou řadu MC3190 a off-line terminálem MC1000. Jeho nízká hmotnost umožňuje ovládání jednou rukou, disponuje výkonným procesorem (Marvell PXA 320), Wi-Fi komunikací (802.11b/g/n Wi-Fi), Li-ion baterií s kapacitou 2400mAh + záložní baterií (15mAh). Paměť lze rozšířit pomocí microSD karet až na 32MB. Standardní výbavu MC2180 tvoří 1D laser, barevný dotykový displej, integrovaná 802.11a/b/g WiFi karta, 128 MB RAM/256 MB ROM, Windows Embedded CE 6.0, akumulátor 2400 mAh, dotykové pero s poutkem, popruh na ruku.

MC2180
MC2180 

K nejprodávanější zařízením patří Motorola/Symbol MC3190-G. Tento terminál je terminál určený pro středně náročné práce se snímáním, ukládáním a zpracováním čarového kódu. Používá čtení 1D nebo 2D čarových kódů. Pistolová rukojeť umožňuje dobrou práci pro obsluhu terminálu. Terminál obsahuje Wi-Fi, ergonomické provedení , volitelný operační systém. Motorola navázala na velmi úspěšný model MC3000, přináší nový terminál Motorola řady uživatelsky pohodlný a nepříliš nákladný pro Vaše aplikace. Terminál nabízí vysoký výkon a velmi efektivní zvýšené zabezpečení, širokou škálu sběru dat a interaktivní pohybový senzor.

Dalším mobilním terminálem z řady MC31xx je Motorola/Symbol MC3190-R. Tento mobilní terminál je terminál určený pro středně náročné práce se snímáním, ukládáním a zpracováním čarového kódu. Používá čtení 1D nebo 2D čarových kódů. Rotační hlava umožňuje snadný přístup k nedostupným čarovým kódům.

Inovovaný mobilní RFID terminál Motorola MC 3190-Z spojuje vysoký výkon, ergonomický design a příznivou cenu, vše při vysoké pádové odolnosti a nízké váze. Čtení a zápis zajištuje anténa, kterou lze přepnout mezi dvěma režimy, optimalizovanými buď pro široký záběr různě orientovaných tagů, nebo na snímání tagů stejně orientovaných na delší vzdálenost. Pro jednodušší nalezení tagu lze použít zajímavou funkci, kdy blízkost hledaného tagu je indikována akustickým signálem. V terminálu je integrován i snímač čárového kódu 1D i 2D, lze jej připojit k Wi-Fi 802.11a/b/g. Operační systém Windows Mobile 6.5 využívá 512 MB RAM a 1 GB Flash memory. Motorola MC 3190-Z je vhodná například pro sledování stavu zboží či pro inventarizaci majetku v kancelářích, obchodech či zdravotnictví.

Dalším modelem mobilních terminálů jsou mobilní terminály MC9190-G. Jsou to robustní mobilní čtečky určené do silně zátěžového prostředí. Všechny typy mají barevný dotykový displej Wi-Fi kartu 802.11a/b/g, Bluetooth a předlicencovaného telnetového klienta Wavelink Telnet Client. Můžeme vybírat z těchto operačních systémů: Microsoft Windows CE 6 a Microsoft Windows Mobile 6.5. Vzájemná záměna OS je možná v servisním středisku společnosti Motorola. Terminály MC9190 mají uživatelsky výměnnou klávesnici, pod níž je umístěn slot pro paměťovou SD kartu. Příslušenství MC9190-G je kompatibilní se staršími typy terminálů MC9090 a MC9060. Konkrétně se jedná o: baterii, základny a nabíječky, adaptér ADP9000.

design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]